O NAS

TB Poland to firma projektowa wyspecjalizowana w obsłudze dużych projektów instalacyjnych dla budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej.

W 2011, w ramach struktur firmy Apply Poland, został utworzony zespół projektowy instalacji budynkowych. W 2014 roku, po zmianach organizacyjnych wewnątrz konsorcjum Apply w Norwegii, zdecydowano o utworzeniu niezależnej firmy pod nazwą TB Poland Sp. z o.o.

W naszym biurze w Krakowie realizujemy projekty instalacji technicznych (MEP) od koncepcji – po rysunki powykonawcze. Nasze projekty realizujemy za pomocą najbardziej zaawansowanych narzędzi do modelowania obiektowego budynków, dostarczając klientom nie tylko szczegółowe rysunki wykonawcze i specyfikacje materiałowe, ale również kompletne i w pełni skoordynowane modele 3D/BIM wszystkich instalacji obecnych w projektowanym budynku.

Na potrzeby Państwa projektów oferujemy ekspercką wiedzę i doświadczenie zarówno projektantów z uprawnieniami do projektowania instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i elektrycznych, specjalistów z zakresu technologii BIM (cert. PK) jak również doradztwo w zakresie wielokryterialnego systemu certyfikacji budynków BREEAM (BREEAM INT/UK Accredited Professional – cert. BRE Global).